Ata İmalat Tekstil Aksesuarları54 Para Tipi Mineli ÇıtçıtAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

54 Para Tipi Mineli Çıtçıt

54 Para Tipi Mineli Çıtçıt
54 Para Tipi Mineli Çıtçıt
54 Para Tipi Mineli Çıtçıt
54 Para Tipi Mineli Çıtçıt
54 Para Tipi Mineli Çıtçıt

54 kapak çıtçıt pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. 54 kapak gömlekler, bodyler, Jean gömlekler ve bebek ve çocuk ürünlerin kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar.


54 kapak çıtçıt 4 parçadan oluşmaktadır.


Bunlar;

  • 54 kafa parça,
  • 54 dişi parça,
  • 54 erkek parça
  • 54 bacak parçadır.

Uygulaması;


Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda çakılmaktadır.


Ölçü;

Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan 54 kapak, Ata İmalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.


Logo;

54 kapağa istenilen logo ve şekil yapılmaktadır.(Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).


Özellik;

Ata İmalata göndereceğiniz mock-uplar üzerine 54 kapak denemeleri yaparak ürünün kullanım konusunda net bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Data sheet hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda rapor verebiliriz. 54 kapak renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir.

Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.


Not: 54 kapak takım olarak free nikel, antik sarı ve kalay oksit olarak stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler
11,5 MM
12,5 MM
13 MM
14 MM
15 MM
16 MM
17 MM
18 MM
19 MM
20 MM
25 MM
30 MM
0,00 TL