Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıS540 ÇıtçıtAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

S540 Çıtçıt

S540 Çıtçıt
S540 Çıtçıt
S540 Çıtçıt
S540 Çıtçıt
S540 Çıtçıt

S540 çıtçıt, 54 sistem çıtçıt grubuna kıyasla çakım diziliminde yer alan dişi parçası haricinde herhangi bir farklılık bulunmayan çıtçıt modelimizdir. Dişide kullanılan tel fosfor bronz telden üretilmiş olup açma ve kapmaya daha dayanıklı ve sert çalışır. Telde uzun kullanımlarda açma ve kapama esnasında bozulma olmaz. Pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. 54 kapak gömlekler, bodyler, jean gömlekler ve bebek ve çocuk ürünlerin kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar.   

54 kapak 4 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

  • 54 kafa parça, 
  • S540 Dişi parça, 
  • 54 erkek parça 
  • 54 bacak parçadır. 

Uygulaması;

- Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  • El presinde, 
  • Kollu makinada, 
  • Motorlu ve otomatik makinalarda


çakılmaktadır.

Ölçü ;

Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan 54 kapak, Ata İmalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir. 

Logo ;

54 kapağa istenilen logo ve şekil yapılmaktadır.(Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz). 

Özellik;

Ata İmalata göndereceğiniz mock-uplar üzerine 54 kapak denemeleri yaparak ürünün kullanım konusunda net bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Data sheet hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda rapor verebiliriz. 54 kapak renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir. 

Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.

Not: 54 kapak takım free nikel, antik sarı ve kalay oksit olarak stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler
11,5 MM
12,5 MM
13 MM
14 MM
15 MM
16 MM
17 MM
18 MM
19 MM
20 MM
25 MM
30 MM
0,00 TL