Günlük 15 Milyon Adet Üretim
Your Cart

Günlük 15 Milyon Adet Üretim

2010 yılından itibaren ithal ettiği ürünleri Türkiye'de imal etmeye başlayan Ata İmalat, geniş pirinç ve sac ürün mamul yelpazesi ile her geçen gün yeniliklere açık bir firma olarak sürdürülebilirlik ilkesi ile müşterilere hizmet sunmaya devam ediyor. Sezonun en trend koleksiyon çalışmalarını yapan Ata İmalat, günlük 15 milyon adet üretim miktarı ile rakiplerini geride bırakıyor.

En Trend Ürünlerin Yer Aldığı Geniş Ürün Yelpazesi

Dürüstlük ve kaliteden ödün vermeyen ve müşterilerine en hızlı ve en kaliteli şekilde cevap veren Ata İmalat, her zaman mükemmeli hedefleyen ve yenilik peşinde koşan bir firma olarak rakiplerini geride bırakıyor. Çıtçıttan kot düğmesi, kuşgözleri, perçinler ve pimlere, kanca ve tel tokalardan düğme ve çanak, trok, kalıp, uçlama ve kıstırma ürünleri, makine, metal yaka uçları, ayakkabı ve saraciye ürünleri, zamak ürünler ve rozet button kategorisinde onlarca model trend ürünle en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunuyor.

Hizmette Sürdürülebilirlik İlkesi

Ürün çeşitliliği ve üretimde sürdürülebilirlik ilkesi ile kesintisiz bir hizmet sunan Ata İmalat, tasarımdan üretime çevre bilinci ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyor. Sürdürülebilirlik ilkesinden taviz vermeden daima müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunarak farkını ortaya koyuyor. Daima yenilik peşinde koşan ve sürekli kendini yenileyerek sektörün nabzını tutuyor. En trend ürünlerde günlük 15 milyon adet üretim yaparak hızlı ve şeffaf bir hizmet sunuyor. Kalite, güven, yenilik, sürdürülebilirlik, tecrübe, hızlı ve kaliteli hizmet özellikleri ile kurulduğu günden bu yana sektörde lider olmanın haklı gururunu yaşıyor.