800 Çeşit Ürün
Your Cart

800 Çeşit Ürün

Üretim tesislerinde aylık 120 ton pirinç ve 50 ton sac hammadde işleme kapasitesine sahip olan Ata İmalat, süreklilik arz eden 800 çeşit ürün üretimi ile rakiplerini geride bırakıyor. 2000 yılında kurulan ve 2008 yılında aldığı kararla birlikte ithal ettiği ürünleri 2010 yılından itibaren Türkiye'de üretmeye başlayan bir firma olarak sektöre yön veren bir hizmet sunuyor.

Geniş Ürün Yelpazesi

4.100 m² imalat alanı ve 400 m² showroom mağazasında 800 çeşit ürünle yelpazesi ile yenilik, hızlı servis ve kaliteden ödün vermeyen bir firma olan hizmet sunuyor. Hızlı bir gelişim dönemi ile bu günlere gelen ve sürekli kendini yenileyen Ata İmalat, Avrupa standartlarında bir üretim yaparak ürünlerini tüm dünyaya sunuyor. Uzakdoğu'dan gelen ve Türkiye'de üretilmeyen pirinç malları üreterek ülke ekonomisine katkıda bulunuyor. Süreklilik ilkesi çerçevesinde kaliteli hizmetleri ile daima müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Aksesuarda Güvenilir Adres

Tekstil sektörünün vazgeçilmezi olan aksesuar üretiminde yenilik ve gelişmeleri yakından takip eden Ata İmalat, en trend ürün çeşitleri ile her ihtiyaca cevap veriyor. Sürekli gelişim ve kaliteli hizmet ilkesi ile hizmet sunan bir firma olarak hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyor. Çıtçıt, kuşgözü, kot düğmesi, perçin, pim, kanca, tel toka, trok ve rozet button kategorisinde onlarca çeşit ürünü istenen ebat, renk ve tasarımlarla üreterek süreklilik çerçevesinde müşterilerine sunuyor. Düzenli Ar-Ge çalışmaları ile sürekli yenilik yapan ve eşsiz aksesuarlarla fark yaratan Ata İmalat, aksesuarda güvenilir bir adres olarak ilk tercihler arasında yer alıyor.

Daima gelişim, yenilik, kalite, hızlı çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Ata İmalat, geleceğe yön veren üretimleri ve ürün çeşitleri ile sektörde adını duyuruyor.