Ata İmalat Tekstil Aksesuarları30 Ülkeye İhracatAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

30 Ülkeye İhracat

Tekstil aksesuarları ithalatı ve satışı yapma amacı ile 2000 yılında kurulan Ata İmalat, 2008 yılında ithalatını yaptığı tüm metal malları Türkiye'de üretme çalışmalarına başlamıştır. 2008 yılında aldığı bu kararı 2010 yılında hayata geçirmiş ve ithal ettiği aksesuar ürünleri Türkiye'de üretmeye başlamıştır.

Halen sahip olduğu tesislerde aylık 120 ton pirinç ve 50 ton sac hammadde işlemekte olan Ata İmalat, 4.100 m² imalat alanı ve 400 m² showroom mağazası ile yeniliklere açık bir firma olarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Geleneksel ve inovasyon hizmet kalitesi ile sektörde lider bir firmadır.

Dünyanın Önde Gelen Markaları Ata İmalat'ı Tercih Ediyor

Tekstil sektörünün vazgeçilmezi olan aksesuar üretiminde geçmişten gelen duyarlılığı geleceğe ışık tutan vizyonu ile birleştiren Ata İmalat, 30 ülkeye yaptığı ihracatla adından söz ettiriyor. Gelenek ve inovasyon odaklı vizyonu ile çevreye ve insana saygılı hizmetleri ile daima müşteri memnuniyeti sağlıyor. Kurulduğu yıllarda ithal ettiği aksesuar ürünleri Türkiye'de üretmeye başlayarak ihraç eden bir firma haline gelmenin haklı gururunu yaşıyor.

Tekstil Sektörüne Yön Veren Ürünler Ata İmalatta

En kaliteli ürünleri müşterilerle buluşturan Ata İmalat, dünyada 30 ülkeye ihracat yapan sektörün lider firmasıdır. Yüzlerce ürün çeşidi, geleneksel ve inovasyon özelliği, hızlı ve şeffaf hizmet anlayışı ile kaliteden ödün vermeyen bir firma olarak dikkat çekmektedir. Yeniliklere açık bir firma olan Ata İmalat, güçlü referansları ile ilk tercihler arasındadır.