Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıMakinalarAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Makinalar

Makinalar
Makinalar
Makinalar
Makinalar
Makinalar
Makinalar
Makinalar
Makinalar
Makinalar

Firmamız tarafından üretilen birçok ürün tekstil ve endüstriyel ürünlere montaj etme süratiyle kullanılmaktadır. Söz konusu montaj işlemini gerçekleştirmek için teknik ve çalışma prensibi olarak farklılık gösteren montaj makinaları kullanılmaktadır.

Bu makinalar üç farklı gruba ayrılmaktadır.

  • Manuel,
  • Manuel motorlu
  • Otomatik

1- Manuel Çakım Makinaları ;

Manuel çakım makinaları tamamen kas gücüne dayalı montaj süreçlerinde kullanılır. Ürünün montaj edileceği yerin ayarlanması, montaj edilecek ürünün yerleştirilmesi ve gerekli gücün uygulanması tamamen insan gücü ile yapılır.

2- Motorlu Manuel Çakım Makinaları ;

Motorlu manuel çakım makinaları, manuel çakım makinalarında farkı montaj için gerekli gücü motorundan almasıdır. Yine ürünün çakılacağı yer ve çakılacak ürünün yerleştirilmesi el ile yapılır. Motorlu çakım makinaları montaj sırasında uygulanacak basıncı ayarlama özeliğine sahiptir. Böylelikle farklı kumaşlarda yapılacak çakım işlemlerinde deformasyon en aza indirilebilir.

3- Otomatik Çakım Makinaları  ;

Otomatik çakım makinaları hızlı çalıma prensibinden ötürü yüksek üretim kapasitesine sahiptir. Ürün beslemesi ve çakım için gerekli gücün makine tarafında ayarlanması zamandan tasarruf sağlarken hata oranınızda en aza indirmektedir.

Ölçüler İçin Lütfen Sayfada Bulunan PDF Dosyasına Bakınız
İlginiz için Teşekkür Ederiz - Ata Imalat
0,00 TL
Etiketler: Makinalar , Makinalar