Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıMini 61 ÇıtçıtAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Mini 61 Çıtçıt

Mini 61 Çıtçıt
Mini 61 Çıtçıt
Mini 61 Çıtçıt
Mini 61 Çıtçıt
Mini 61 Çıtçıt

        Mini 61 normal kapak pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. Mini 61 normal kapak gömlekler, bodyler, jean gömlek, bebek ve çocuk ürün kumaşlarının iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar.


        Mini 61 normal kapak 4 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

  • Mini 61 kafa,
  • Mini 61 dişi,
  • Mini 61 erkek,
  • Mini 61 bacak

parçalardır.


Uygulaması;

Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda çakılmaktadır.

Ölçü ;

Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan mini 61 normal kapak, Ata İmalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.


Logo ;

Mini 61 kapağa istenilen logo ve şekil yapılmaktadır.(Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).


Özellik;

Ata İmalata göndereceğiniz mock-uplar üzerine mini 61 kapak denemeleri yaparak ürünün kullanım konusunda net bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Data sheet hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda rapor verebiliriz. Mini 61 kapak renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir.


Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.


Not: Mini 61 kapak takım free nikel, antik sarı ve kalay oksit olarak stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler
11,5 MM
12,5 MM
13 MM
14 MM
15 MM
16 MM
17 MM
18 MM
20 MM
25 MM
30 MM
0,00 TL