Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıMini 54 Para Tipi Bombeli ÇıtçıtAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Mini 54 Para Tipi Bombeli Çıtçıt

Mini 54 Para Tipi Bombeli Çıtçıt
Mini 54 Para Tipi Bombeli Çıtçıt
Mini 54 Para Tipi Bombeli Çıtçıt
Mini 54 Para Tipi Bombeli Çıtçıt
Mini 54 Para Tipi Bombeli Çıtçıt

10 mm 54 para tipi bombeli kapak pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. 10mm 54 para tipi kapak gömlekler, bodyler, Jean gömlekler ve bebek ve çocuk ürünlerin kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar. 10 mm 54 para tipi bombeli kapak zamak malzemeye alternatif olarak yapılmıştır. 10 mm 54 para tipi bombeli kapak görünüş olarak zamak ürüne benzemekle birlikte fiyat olarak ve ürünün ağırlığı olarak daha avantajlıdır.

10 mm 54 para tipi bombeli kapak 4 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

  • 10/54 para tipi bombeli kafa,
  • 10/54 dişi,
  • 10/54 erkek,
  • 10/54 bacak parçalarıdır.

Uygulaması;


Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  •  El presinde,
  •  Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda

çakılmaktadır.

Ölçü;

Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan 10mm 54 para tipi kapak, Ata İmalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.

Logo;
10mm 54 para tipi bombeli kapak üzerine istenilen logo ve şekil yapılabilmektedir. (Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).

Özellik;
Ata İmalata göndereceğiniz mock-uplar üzerine 10mm 54 para tipi kapaktan denemeler yaparak ürünün kullanım konusunda net bilgi sahibi olabiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Data sheet raporu hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda bilgi verebiliriz. 10mm 54 para tipi kapak renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir.

Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.

Not: 10 mm 54 para tipi bombeli kapak takım olarak free nikel stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler
8 MM
10 MM
11 MM
12 MM
0,00 TL