Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıMini 54 Para Tipi ÇıtçıtAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Mini 54 Para Tipi Çıtçıt

Mini 54 Para Tipi Çıtçıt
Mini 54 Para Tipi Çıtçıt
Mini 54 Para Tipi Çıtçıt
Mini 54 Para Tipi Çıtçıt
Mini 54 Para Tipi Çıtçıt

10 mm 54 para tipi kapak pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. 10mm 54 para tipi kapak gömlekler, bodyler, Jean gömlekler ve bebek ve çocuk ürünlerin kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar. 10mm 54 para tipi kapak zamak malzemeye alternatif olarak yapılmıştır. 10mm 54 para tipi kapak görünüş olarak zamak ürüne benzemekle birlikte fiyat olarak ve ürünün ağırlığı olarak daha avantajlıdır.

10mm 54 para tipi kapak 4 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

  • 10/54 para tipi kafa,
  • 10 54 dişi,
  • 10 54 erkek,
  • 10 54 bacak parçalarıdır.

Uygulaması;
Özel çakma kalıpları ile birlikte;


- El presinde,
- Kollu makinada,
- Motorlu ve otomatik makinalarda

çakılmaktadır.

Ölçü;

Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan 10mm 54 para tipi kapak, Ata İmalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.

Logo;
10mm 54 para tipi kapağa istenilen logo ve şekil yapılmaktadır.(Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).


Özellik;
Ata İmalata göndereceğiniz mock-uplar üzerine 10mm 54 para tipi kapaktan denemeler yaparak ürünün kullanım konusunda net bilgi sahibi olabiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Data sheet raporu hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda bilgi verebiliriz. 10mm 54 para tipi kapak renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir.

Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.

Not: 10mm 54 para tipi kapak takım olarak free nikel stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler
9 MM
10 MM
11 MM
12 MM
0,00 TL