Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıMini 61 Para Tipi Kapaklı ÇıtçıtAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Mini 61 Para Tipi Kapaklı Çıtçıt

Mini 61 Para Tipi Kapaklı Çıtçıt
Mini 61 Para Tipi Kapaklı Çıtçıt
Mini 61 Para Tipi Kapaklı Çıtçıt
Mini 61 Para Tipi Kapaklı Çıtçıt
Mini 61 Para Tipi Kapaklı Çıtçıt

Mini 61 para tipi kapak pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. Mini 61 para tipi kapak gömlekler, bodyler, Jean gömlekler ve bebek ve çocuk ürünlerin kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar. Zamak ürüne alternatif olarak kullanılmaktadır.

Mini 61 para tipi kapak 4 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

  • Mini 61 para tipi kafa,
  • Mini 61 dişi,
  • Mini 61 erkek,
  • Mini 61 bacak,

parçalardır.

Uygulaması;

Özel çakma kalıpları ile birlikte

  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda

çakılmaktadır.

Ölçü;

Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan mini 61 para tipi kapak, Ata İmalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.

Logo;

Mini 61 para tipi kapağa istenilen logo ve şekil yapılmaktadır.(Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).

Özellik;

Ata İmalata göndereceğiniz mock-uplar üzerine mini 61 para tipi kapak denemeleri yaparak ürünün kullanım konusunda net bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Data sheet hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda rapor verebiliriz. Mini 61 para tipi kapak renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir.

Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.

Not: Mini 61 para tipi kapak takım free nikel olarak stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler
12,5 MM
14 MM
15 MM
17 MM
18 MM
20 MM
0,00 TL