Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıMini 61 Plastik Kapaklı ÇıtçıtAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Mini 61 Plastik Kapaklı Çıtçıt

Mini 61 Plastik Kapaklı Çıtçıt
Mini 61 Plastik Kapaklı Çıtçıt
Mini 61 Plastik Kapaklı Çıtçıt
Mini 61 Plastik Kapaklı Çıtçıt
Mini 61 Plastik Kapaklı Çıtçıt

Mini plastik kapaklı çıtçıt 61 plastik kısmında fitalat ve PVC yoktur. Metal kısmı pirinç malzemeden üretilmektedir. Plastik kapaklı çıtçıt 61 paslanmaya karşı dayanıklıdır. Plastik kapak ürünlere daha şık bir görünüm kazandırmaktadır. Plastik kapaklı çıtçıt 61 montlarda, jean montlarda, pardesüler ve kapanlarda kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar.


Mini plastik kapaklı 61 çıtçıt 4 parçadan oluşmaktadır

Bunlar;

  • Mini plastik 61 kafa parça,
  • 61 Dişi parça,
  • 61 erkek parça
  • 61 bacak parçadır.

Uygulaması;

Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda çakılmaktadır.


Ölçü;

Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan plastik kapaklı çıtçıt 61, Ata İmalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.


Logo ;

Mini plastik kapaklı çıtçıt 61 istenilen logo veya şekilde baskı yöntemi yapılmaktadır. (Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).


Özellik;

Ata İmalata göndereceğiniz mock-uplar üzerine plastik kapaklı çıtçıt 61 kapak çakım denemeleri yaparak ürünün kullanım konusunda net bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Data sheet hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda rapor verebiliriz. Plastik kapaklı 61 istenilen renkte orijinal döküm veya az adetli ürünlerde su boyası tekniği ile renklendirilebilir.


Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.


Not: Plastik kapaklı 61 beyaz ve siyah olarak stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan temini sağlanabilir.

Ölçüler
15 MM
17 MM
0,00 TL