Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıPlastik Kapaklı 54 ÇıtçıtAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Plastik Kapaklı 54 Çıtçıt

Plastik Kapaklı 54 Çıtçıt
Plastik Kapaklı 54 Çıtçıt
Yeni
Plastik Kapaklı 54 Çıtçıt
Plastik Kapaklı 54 Çıtçıt
Plastik Kapaklı 54 Çıtçıt

Plastik kapaklı çıtçıt 54 plastik kısmında fitalat ve PVC yoktur. Metal kısmı pirinç malzemeden üretilmektedir. Plastik kapaklı çıtçıt 54 paslanmaya karşı dayanıklıdır. Plastik kapak ürünlere daha şık bir görünüm kazandırmaktadır. Plastik kapaklı çıtçıt 54 montlarda, jean montlarda, pardesüler ve kapanlarda kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar.


Plastik kapaklı çıtçıt 54 4 parçadan oluşmaktadır.


Bunlar;

  • Plastik 54 kafa parça,
  • 54 dişi parça,
  • 54 erkek parça ve 54 bacak parçadır.

Uygulaması;

Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  •  El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda çakılmaktadır.

Ölçü;

Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan plastik kapaklı çıtçıt 54, Ata İmalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.


Özellik;

Ata İmalata göndereceğiniz mock-uplar üzerine plastik kapaklı çıtçıt 54 kapak çakım denemeleri yaparak ürünün kullanım konusunda net bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Data sheet hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda rapor verebiliriz. Plastik kapaklı 54 istenilen renkte orijinal döküm veya az adetli ürünlerde su boyası tekniği ile renklendirilebilir.


Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.


Not: Plastik kapaklı 54 beyaz ve siyah olarak stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan temini sağlanabilir.

Ölçüler
15 MM
17 MM
0,00 TL