Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıGöbekli PerçinlerAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Göbekli Perçinler

Göbekli Perçinler
Göbekli Perçinler
Göbekli Perçinler
Göbekli Perçinler
Göbekli Perçinler
Göbekli Perçinler
Göbekli Perçinler
Göbekli Perçinler
Göbekli Perçinler

Göbekli perçin pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. Kullanım yerleri olarak montlarda, gömlekler, Jean gömlekler, pantolonlarda, ayakkabı aynı zamanda bebek ve çocuk ürünlerinde kullanılmaktadır. Göbekli perçin süs amaçlı olarak görev yapar. 

Göbekli perçin 2 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

  • Göbekli perçin,
  • Çivi,

Uygulaması;  

Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda

çakılmaktadır.

Ölçü;

Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan kapaklı perçin, Ata İmalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.

Logo;

Göbekli perçine istenilen logo ve şekil yapılmaktadır.(Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).

Özellik;

Ata İmalata göndereceğiniz mock-uplar üzerine Göbekli perçin denemeleri yaparak ürünün kullanım konusunda net bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Data sheet hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda rapor verebilir. Göbekli perçin renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir.
Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.

Not: Göbekli perçin takım free nikel olarak stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler
6,5 MM
7 MM
9 MM
9,5 MM
10,7 MM
11 MM
11,5 MM
0,00 TL