Ata İmalat Tekstil Aksesuarları61 Plastik Segmanlı ÇıtçıtAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

61 Plastik Segmanlı Çıtçıt

61 Plastik Segmanlı Çıtçıt
61 Plastik Segmanlı Çıtçıt
61 Plastik Segmanlı Çıtçıt
61 Plastik Segmanlı Çıtçıt
61 Plastik Segmanlı Çıtçıt

61 Plastik Segmanlı Çıtçıt pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. Montlarda, jean montlarda, pardesüler ve kabanlarda yani kalın kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar.


61 Plastik Segmanlı Çıtçıt 4 parçadan oluşmaktadır.


Bunlar;

  • 61 kapak,
  • 61 dişi,
  • 61 erkek,
  • 61 bacak,

Uygulaması;

Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda çakılmaktadır.

Ölçü ;

Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan 61 kapak, Ata İmalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.

Logo ;

61 Plastik Segmanlı Çıtçıt kapağa istenilen logo ve şekil yapılmaktadır. (Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).

Özellik;

Ata İmalata göndereceğiniz mock-uplar üzerine plastik segmanlı çıtçıt denemeleri yaparak ürünün kullanım konusunda net bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Data sheet hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda rapor verebiliriz. Plastik segmanlı çıtçıt için renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir.


Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.

Not: Plastik segmanlı çıtçıt kapak free nikel ve antik sarı olarak stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler
12,5 MM
14 MM
15 MM
17 MM
20 MM
0,00 TL