Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıKapaklı PerçinlerAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Kapaklı Perçinler

Kapaklı Perçinler
Kapaklı Perçinler
Kapaklı Perçinler
Kapaklı Perçinler
Kapaklı Perçinler
Kapaklı Perçinler
Kapaklı Perçinler

Kapaklı perçin pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. Kullanım yerleri arasında montlar, gömlekler, Jean gömlekler, pantolonlar, ayakkabı çeşitleri, bebek ve çocuk ürünleri yer almaktadır. Kapaklı perçin süs amaçlı olarak görev yapar.

Kapaklı perçin 2 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

  • Kapaklı perçin,
  • Çivi,

Uygulaması;

Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda çakılmaktadır.


Ölçü ;

Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan kapaklı perçin, Ata İmalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.


Logo ;

Kapaklı perçine istenilen logo ve şekil yapılmaktadır.(Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).


Özellik;

Ata İmalata göndereceğiniz mock-uplar üzerine kapaklı perçin denemeleri yaparak ürünün kullanım konusunda net bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Data sheet hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda rapor verebilir. Kapaklı perçin renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir.


Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.


Not: Kapaklı perçin takım free nikel olarak stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler
6 MM
7 MM
7,5 MM
8 MM
8,5 MM
9 MM
9,5 MM
10,5 MM
11,5 MM
12 MM
12,5 MM
0,00 TL