Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıPaslanmaz Sedefli KlikıtAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Paslanmaz Sedefli Klikıt

Paslanmaz Sedefli Klikıt
Paslanmaz Sedefli Klikıt
Paslanmaz Sedefli Klikıt
Paslanmaz Sedefli Klikıt
Paslanmaz Sedefli Klikıt

Paslanmaz sedefli klikıt paslanmaz malzemeden üretilmiş olup üstteki sedef parçasında fitalat ve PVC yoktur.  Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. Gömlekler, montlar, pardesüler, bodyler, trikolar, Jean gömlekler ve bebek ve çocuk ürünlerin kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar.

Paslanmaz sedefli klikıt 4 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

  • Paslanmaz sedefli klikıt parça,
  • Paslanmaz dişi klikıt parça,
  • Paslanmaz erkek klikıt parça,
  • Paslanmaz tırnaklı klikıt parçalarıdır.


Uygulaması;

  • Özel çakma kalıpları ile birlikte;
  •  El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda çakılmaktadır.

Ölçü ;


Farklı ölçülerde yapılan sedefli klikıtın Ata imalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde üretim yapılmaktadır.


Logo ;

Sedefli klikıt üzerine lazer ile istenilen yazı veya logo yapılabilmektedir. Aynı zamanda şeffaf sedef klikıt olarak yapılıp alt kısmına baskı ile istenilen yazı veya logo olarak üretim yapılmaktadır. (İletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).

Özellik;

Sedefli klıkıtın sedef kısmı istenilen renkte döküm yapılabilmektedir. Sedefli klıkıt ürünü uygulanacak kumaş türüne bağlı olarak sedefli klikıt uzun ve sedefli klikıt kısa olarak seçimi yapılabilir. Tarafımıza göndereceğiniz mock-uplar üzerinde denemeler yaparak sedefli klikıtın tırnak boyuna karar verebiliriz. Data sheet raporu hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Sedefli klikıtının çanak kısmı kaplama kartelasından istenilen renkler üretilebilir. (çanak kısmı boyalı olarak yapılamamaktadır. Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.


NOT : Beyaz sedefli klikıt free nikel takım olarak İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler
7,5 MM
8,5 MM
9,5 MM
10,5 MM
11,5 MM
12,5 MM
15 MM
17 MM
21 MM
0,00 TL