Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıKemer PerçinleriAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Kemer Perçinleri

Kemer Perçinleri
Kemer Perçinleri
Yeni
Kemer Perçinleri
Kemer Perçinleri
Kemer Perçinleri

Kemer perçinleri 0 veya 00 olarak adlandırılır. Pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. Kullanım yerleri olarak montlarda, gömlekler, Jean gömlekler, pantolonlarda, ayakkabı aynı zamanda bebek ve çocuk ürünlerinde kullanılmaktadır. Kemer perçinleri süs amaçlı olarak görev yapar. 

Kemer perçinleri 2 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

  • 0 veya 00 rivet,
  • Çivi,

Uygulaması;  

Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda

çakılmaktadır.

Ölçü;

Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan kapaklı perçin, Ata İmalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.

Logo;

Kemer perçinleri istenilen logo ve şekil yapılmaktadır.(Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).

Özellik;

Ata İmalata göndereceğiniz mock-uplar üzerine kemer perçinleri denemeleri yaparak ürünün kullanım konusunda net bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Data sheet hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda rapor verebilir. Kemer perçinleri renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir.

Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.

Not: Kemer perçinleri takım free nikel olarak stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler
4,93 MM
7 MM
0,00 TL