Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıPaslanmaz Sabit Kot DüğmeleriAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Paslanmaz Sabit Kot Düğmeleri

Paslanmaz Sabit Kot Düğmeleri
Paslanmaz Sabit Kot Düğmeleri
Yeni
Paslanmaz Sabit Kot Düğmeleri
Paslanmaz Sabit Kot Düğmeleri
Paslanmaz Sabit Kot Düğmeleri

Paslanmaz sabit kot düğmesi paslanmaz malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaz. Montlarda, Jean gömlekler ve pantolonlarda kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar.

Paslanmaz sabit kot düğmesi 2 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

  • Paslanmaz sabit kot düğmesi,
  • Çivi,

Uygulaması;

Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda

çakılmaktadır.

Ölçü;

Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan sabit kot düğmesi, Ata İmalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.

Logo;

Paslanmaz sabit kot düğmesine istenilen logo ve şekil yapılmaktadır.(Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).

Özellik;

Ata İmalata göndereceğiniz mock-uplar üzerine sabit kot düğmesi denemeleri yaparak ürünün kullanım konusunda net bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Data sheet hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda rapor verebiliriz. Paslanmaz sabit kot düğmesi renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir.

Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.

Not:  Paslanmaz Sabit kot düğmesi takım free nikel olarak stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler
17 MM
0,00 TL