Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıDüğme Model Sedefli KlikıtAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Düğme Model Sedefli Klikıt

Düğme Model Sedefli Klikıt
Düğme Model Sedefli Klikıt
Düğme Model Sedefli Klikıt
Düğme Model Sedefli Klikıt
Düğme Model Sedefli Klikıt

Düğme model sedefli klikıt pirinç malzemeden üretilmiş olup üstteki düğme model sedef parçasında fitalat yada PVC yoktur. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. Düğme model sedefli klikıt gömlekler, trikolar, Jean gömlekler ve bebek ve çocuk ürünlerin kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar.

Düğme model sedefli klikıt 4 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

  • Düğme model sedefli klikıt parça,
  • Dişi klikıt parça,
  • Erkek klikıt parça,
  • Tırnaklı klikıt parçalarıdır.

Uygulaması;

Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda çakılmaktadır.

Ölçü ;

Farklı ölçülerde yapılan düğme model sedefli klikıtın Ata imalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde üretim yapılmaktadır.


Logo ;


Düğme model sedefli klikıt üzerine lazer ile istenilen yazı veya logo yapılabilmektedir. (İletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz)


Özellik;

Düğme model sedefli klikıtın düğme kısmı istenilen renkte döküm yapılabilmektedir. Düğme model sedefli klikıtın ürünü uygulanacak kumaş türüne bağlı olarak düğme model sedefli klikıt uzun ve düğme model sedefli klikıt kısa olarak seçimi yapılabilir. Veya tarafımıza göndereceğiniz mock-uplar üzerinde denemeler yaparak düğme model sedefli klikıtın tırnak boyuna karar verebiliriz. Data sheet raporu hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Düğme model Sedefli klikıtının çanak kısmı kaplama kartelasından istenilen renkler üretilebilir. (çanak kısmı boyalı olarak yapılamamaktadır)

Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.

NOT : Düğme model sedefli klikıt free nikel takım olarak İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler
7,5 MM
8,5 MM
9,5 MM
10,5 MM
11,5 MM
12,5 MM
15 MM
17 MM
21 MM
0,00 TL