Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıPaslanmaz KuşgözleriAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Paslanmaz Kuşgözleri

Paslanmaz Kuşgözleri
Yeni
Paslanmaz Kuşgözleri

Paslanmaz kuşgözleri kullanım yeri bakımından geniş bir alana sahip olmakla birlikte en çok ayakkabı, gömlek, bluz, iş elbiseleri, bodyler, trikolar, jean gömlekler, bebek ve çocuk ürünlerinde kullanılmaktadır. Kullanım şeklinde göre alt parçası değişkenlik göstermektedir.

Paslanmaz kuşgözüleri 3 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

  • Kuşgözü,
  • Plastik pul parça,
  • Metal pul parça

Uygulaması;

Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda çakılmaktadır.

Ölçü ;

Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılabilmektedir. Paslanmaz kuşgözleri, Ata İmalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.

Logo ;

Paslanmaz kuşgözüleri bazı boylarına logo yapılabilmektedir. (Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).

Özellik;

Ata İmalata göndereceğiniz mock-uplar üzerinde denemeler yaparak paslanmaz kuşgözünün çakım konusunda bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı varsa delerek çakım yapılmasını öneririz. Data sheet raporu hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda bilgi verebilir. Renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir. Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.

Not: Paslanmaz kuşgözleri takım olarak free nikel, antik sarı ve kalay oksit stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler İçin Lütfen Sayfada Bulunan PDF Dosyasına Bakınız
İlginiz için Teşekkür Ederiz - Ata Imalat
0,00 TL