Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıÇift Taraflı 61 Sistem ÇıtçıtAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Çift Taraflı 61 Sistem Çıtçıt

Çift Taraflı 61 Sistem Çıtçıt
Çift Taraflı 61 Sistem Çıtçıt
Yeni
Çift Taraflı 61 Sistem Çıtçıt
Çift Taraflı 61 Sistem Çıtçıt
Çift Taraflı 61 Sistem Çıtçıt

Çift taraflı 61 sistem çıtçıt pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklı olup kot gömlek, yelek, mevsimlik mont ve şişme montların çift taraflı kullanabilmesine olanak tanır.


Çift taraflı 61 sistem çıtçıt 4 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

  • 61 kapak,
  • 61 dişi,
  • 61 erkek,
  • 61 kapak,

Uygulaması;

Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda çakılmaktadır.

Ölçü ;

Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan 61 kapak, Ata İmalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.

Logo ;

61 kapağa istenilen logo ve şekil yapılmaktadır. (Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).

Özellik;

Ata İmalata göndereceğiniz mock-uplar üzerine 61 kapak denemeleri yaparak ürünün kullanım konusunda net bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Data sheet hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda rapor verebiliriz. 61 kapak için renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir.


Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.

Not: 61 kapak free nikel ve antik sarı olarak stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler İçin Lütfen Sayfada Bulunan PDF Dosyasına Bakınız
İlginiz için Teşekkür Ederiz - Ata Imalat
0,00 TL