Ata İmalat Tekstil Aksesuarları61 Para Tipi Kapaklı ÇıtçıtAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

61 Para Tipi Kapaklı Çıtçıt

61 Para Tipi Kapaklı Çıtçıt
61 Para Tipi Kapaklı Çıtçıt
61 Para Tipi Kapaklı Çıtçıt
61 Para Tipi Kapaklı Çıtçıt
61 Para Tipi Kapaklı Çıtçıt

61 para tipi kapak pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. 61 para tipi kapak montların, jean montların, pardesü ve kabanların yani kalın kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzemedir. Zamak ürünlere alternatif olarak kullanılmaktadır.

61 para tipi kapak 4 parçadan oluşmaktadır.


Bunlar;

  • 61 para tipi kapak,
  • 61 dişi,
  • 61 erkek,
  • 61 bacak,

parçalarıdır.

Uygulaması;

Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda çakılmaktadır.

Ölçü ;

Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan 61 para tipi kapağın, Ata İmalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.

Logo ;

61 para tipi kapağa istenilen logo ve şekil yapılmaktadır.(Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).

Özellik;

Ata İmalata göndereceğiniz mock-uplar üzerine 61 para tipi kapak denemeleri yaparak ürünün kullanım konusunda net bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Data sheet hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda rapor verebiliriz. 61 para tipi kapak için renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir.


Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.

Not: 61 para tipi kapak free nikel olarak stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler
15 MM
17 MM
0,00 TL