Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıAlfa Çıtçıt Normal KapakAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Alfa Çıtçıt Normal Kapak

Alfa Çıtçıt Normal Kapak
Alfa Çıtçıt Normal Kapak
Alfa Çıtçıt Normal Kapak
Alfa Çıtçıt Normal Kapak
Alfa Çıtçıt Normal Kapak

Alfa normal kapak pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. Alfa normal kapak montlarda, jean montlarda, pardesüler ve kapanlarda yani kalın kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar.

Alfa kapak 4 parçadan oluşmaktadır.


Bunlar;

  • Alfa kafa,
  • Alfa dişi,
  • Alfa erkek,
  • Alfa bacak,parçalardır.

Uygulaması;


Özel çakma kalıpları ile birlikte;


  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda çakılmaktadır.


Ölçü ;

Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan alfa kapak, Ata İmalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.


Logo ;

Alfa kapağa istenilen logo ve şekil yapılmaktadır.(Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).


Özellik;

Ata İmalata göndereceğiniz mock-uplar üzerine alfa kapak denemeleri yaparak ürünün kullanım konusunda net bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Data sheet hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda rapor verebiliriz. Alfa kapak renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir.

Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.


Not: Alfa kapak takım free nikel olarak stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler
15 MM
17 MM
0,00 TL