Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıÇorap Klikıt RivetAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Çorap Klikıt Rivet

Çorap Klikıt Rivet
Çorap Klikıt Rivet
Çorap Klikıt Rivet
Çorap Klikıt Rivet
Çorap Klikıt Rivet

Kapaklı klikıt, delikli kapaklı klikıt, tırnaklı klikıt çorap aksesuar grubuna girmektedir. Pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. Çorap aksesuarının açma ve kapama olmadığından dolayı çorapta de görsel amaçlı kullanılır.

Çorap klikıt rivet 2 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

  • Kapaklı dişi klikıt parça,
  • Tırnaklı klikıt parça,

Uygulaması;

Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda

çakılmaktadır.


Ölçü ;

Farklı ölçülerde yapılan süs klikıtın Ata imalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde üretim yapılmaktadır.

Logo ;

Çorap klikıt rivete istenilen logo yapılabilir. (İletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).

Özellik;

Çorap klikıt rivetin uygulanacak kumaş türüne bağlı olarak, uzun tırnak ve kısa tırnak olarak seçimi yapılabilir. Tarafımıza göndereceğiniz mock-uplar üzerinde denemeler yaparak tırnak boyuna karar verebiliriz. Data sheet raporu hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda bilgi verebiliriz. Renk çeşitliliği olarak kaplama kartelasından istenilen renkler üretilmektedir.

Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.

Ölçüler
9,5 MM
0,00 TL