Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıŞeffaf Sedefli KlikıtAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Şeffaf Sedefli Klikıt

Şeffaf Sedefli Klikıt
Şeffaf Sedefli Klikıt
Şeffaf Sedefli Klikıt
Şeffaf Sedefli Klikıt
Şeffaf Sedefli Klikıt

Şeffaf sedefli klikıt pirinç malzemeden üretilmiş olup üstteki sedef parçasında fitalat ve PVC yoktur. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. Şeffaf sedefli klikıt gömlekler, montlar, pardesüler, bodyler, trikolar, Jean gömlekler ve bebek ve çocuk ürünlerin kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar.

Şeffaf sedefli klikıt 4 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

  • Şeffaf sedefli klikıt parça,
  • Dişi klikıt parça,
  • Erkek klikıt parça,
  • Tırnaklı klikıt

parçalardır.


Uygulaması;

Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda çakılmaktadır.


Ölçü ;

Farklı ölçülerde yapılan şeffaf sedefli klikıtın Ata imalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde üretim yapılmaktadır.


Logo ;

Şeffaf sedefli klikıt üzerine lazer ile istenilen yazı veya logo yapılabilmektedir.

Aynı zamanda şeffaf sedef klikıt sedefin alt kısmına baskı ile istenilen yazı veya logo olarak üretim yapılmaktadır. (İletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).


Özellik;

Şeffaf sedefli klikıt ürünü uygulanacak kumaş türüne bağlı olarak şeffaf sedefli klikıt uzun ve şeffaf sedefli klikıt kısa olarak seçimi yapılabilir,veya tarafımıza göndereceğiniz mock-uplar üzerinde denemeler yaparak şeffaf sedefli klikıtın tırnak boyuna karar verebiliriz. Data sheet raporu hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Şeffaf sedefli klikıtının çanak kısmı kaplama kartelasından istenilen renkler üretilebilir. (çanak kısmı boyalı olarak yapılamamaktadır) Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.


NOT : Şeffaf sedefli klikıt free nikel takım olarak İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler
7,5 MM
8,5 MM
9,5 MM
10,5 MM
11,5 MM
12,5 MM
15 MM
17 MM
21 MM
0,00 TL