Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıLazer Desenli Sedefli KlikıtAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Lazer Desenli Sedefli Klikıt

Lazer Desenli Sedefli Klikıt
Lazer Desenli Sedefli Klikıt
Lazer Desenli Sedefli Klikıt
Lazer Desenli Sedefli Klikıt
Lazer Desenli Sedefli Klikıt
Lazer desenli sedefli klikıt pirinç malzemeden üretilmiş olup üstteki sedef parçasında fitalat ve PVC yoktur. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. Lazer desenli sedefli klikıt gömlekler, montlar, pardesüler, bodyler, trikolar, Jean gömlekler ve bebek ve çocuk ürünlerin kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar.


Lazer desenli sedefli klikıt 4 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

  • Lazer desenli sedefli klikıt parça,
  • Dişi klikıt parça,
  • Erkek klikıt parça,
  • Tırnaklı klikıt parçalardır.

Uygulaması;


Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda çakılmaktadır.

Ölçü ;


Farklı ölçülerde yapılan damarlı klikıtın Ata imalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde üretim yapılmaktadır.

Logo ;

Lazer desenli sedefe istenilen desende logo ve şekil yapılabilmektedir. (İletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).


Özellik;

Lazer desenli sedef klıkıt ürünü uygulanacak kumaş türüne bağlı olarak lazer desenli sedef klikıt uzun ve lazer desenli sedef klikıt kısa olarak seçimi yapılabilir. Veya tarafımıza göndereceğiniz mock-uplar üzerinde denemeler yaparak lazer desenli sedef klikıtın tırnak boyuna karar verebiliriz. Data sheet raporu hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Lazer desenli sedef klikıtının çanak kısmı kaplama kartelasından istenilen renkler üretilebilir. (çanak kısmı boyalı olarak yapılamamaktadır)

Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.


NOT : Lazer desenli sedef free nikel takım klikıtın modellerini İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temin edebilirsiniz.

Ölçüler
7,5 MM
8,5 MM
9,5 MM
10,5 MM
11,5 MM
12,5 MM
15 MM
17 MM
21 MM
0,00 TL