Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıMemeli PerçinlerAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Memeli Perçinler

Memeli Perçinler
Memeli Perçinler
Memeli Perçinler
Memeli Perçinler
Memeli Perçinler
Memeli Perçinler
Memeli Perçinler

Memeli perçin pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. Kullanım yerleri olarak montlarda, gömlekler, Jean gömlekler, pantolonlarda, ayakkabı aynı zamanda bebek ve çocuk ürünlerinde kullanılmaktadır. Memeli perçin süs amaçlı olarak görev yapar.  

Memeli perçin 2 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

  • Memeli perçin,
  • Çivi,

Uygulaması;   

Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda

çakılmaktadır.

Ölçü;

Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan kapaklı perçin, Ata İmalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.

Logo;

Memeli perçine istenilen logo ve şekil yapılmaktadır.(Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).

Özellik;

Ata İmalata göndereceğiniz mock-uplar üzerine memeli perçin denemeleri yaparak ürünün kullanım konusunda net bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Data sheet hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda rapor verebilir. Memeli perçin renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir.
Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.

Not: Memeli perçin takım free nikel olarak stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler
6 MM
6,3 MM
6,5 MM
7 MM
7,5 MM
8 MM
8,5 MM
9 MM
9,5 MM
10,5 MM
11 MM
11,5 MM
12 MM
12,5 MM
14 MM
0,00 TL