Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıTırnaklı KlikıtAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Tırnaklı Klikıt

Tırnaklı Klikıt
Tırnaklı Klikıt
Tırnaklı Klikıt
Tırnaklı Klikıt
Tırnaklı Klikıt
Tırnaklı Klikıt
Tırnaklı Klikıt

Tırnaklı klıkıt pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. Tırnaklı klikıt gömlekler, iş elbiseleri, montlar, pardesüler, bodyler, trikolar, Jean gömlekler ve bebek ve çocuk ürünlerin kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar.

Tırnaklı klikıt 4 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar ;

  • Tırnak klikıt parça,
  • Dişi klikıt parça,
  • Erkek klikıt parça,
  • Tırnak klikıt parçadır.

Uygulaması ;

Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda,


çakılmaktadır.Ölçü ;
Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan tırnaklı klikıtın, Ata İmalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.Logo ;
Tırnaklı kılikıtın tırnak kısmına logo yapılamamakla birlikte firmaya özel olarak erkek kısmına logo yapılabilir (Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).Özellik
;
Uygulanacak kumaş türüne bağlı olarak tırnaklı klikıt, uzun tırnaklı klikıt ve kısa tırnaklı klikıt olarak seçimi yapılabilir veya Ata İmalata göndereceğiniz mock-uplar üzerinde denemeler yaparak tırnaklı klikıtın tırnak boyuna karar verebiliriz.Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Data sheet raporu hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda bilgi verebiliriz. Tırnaklı klikıtın renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir. Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.


Not : Tırnaklı klikıt takım olarak free nikel, antik sarı ve kalay oksit stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler
6,8 MM
7,2 MM
7,8 MM
8,2 MM
8,7 MM
9 MM
9,5 MM
10,5 MM
10,8 MM
11,5 MM
12,5 MM
14 MM
15 MM
17 MM
19 MM
21 MM
0,50 TL