Ata İmalat Tekstil Aksesuarları54 Para Tipi Kapak ÇıtçıtAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

54 Para Tipi Kapak Çıtçıt

54 Para Tipi Kapak Çıtçıt
54 Para Tipi Kapak Çıtçıt
54 Para Tipi Kapak Çıtçıt
54 Para Tipi Kapak Çıtçıt
54 Para Tipi Kapak Çıtçıt
54 para tipi kapak pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. 54 para tipi kapak gömlekler, bodyler, Jean gömlekler ve bebek ve çocuk ürünlerin kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar. 54 para tipi kapak zamak malzemeye alternatif olarak yapılmıştır. 54 para tipi kapak görünüş olarak zamak ürüne benzemekle birlikte fiyat olarak ve ürünün ağırlığı olarak daha avantajlıdır.

54 para tipi kapak 4 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

  • 54 para tipi kafa,
  • 54 dişi,
  • 54 erkek,
  • 54 bacak parçalarıdır.

Uygulaması;

Özel çakma kalıpları ile birlikte;o El presinde,o Kollu makinada,o motorlu ve otomatik makinalarda çakılmaktadır.

Ölçü ;

Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan 54 para tipi kapak, Ata İmalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.

Logo ;

54 para tipi kapağa istenilen logo ve şekil yapılmaktadır.(Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).


Özellik;

Ata İmalata göndereceğiniz mock-uplar üzerine 54 para tipi kapaktan denemeler yaparak ürünün kullanım konusunda net bilgi sahibi olabiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir.

Data sheet raporu hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda bilgi verebiliriz. 54 para tipi kapak renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir.

Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.


Not: 54 para tipi kapak takım olarak free nikel stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler
12,5 MM
14 MM
15 MM
17 MM
18 MM
20 MM
0,00 TL