Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıOrtası Delik Kapaklı KlikıtAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Ortası Delik Kapaklı Klikıt

Ortası Delik Kapaklı Klikıt
Ortası Delik Kapaklı Klikıt
Ortası Delik Kapaklı Klikıt
Ortası Delik Kapaklı Klikıt
Ortası Delik Kapaklı Klikıt

Ortası delikli kapaklı klıkıt pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. Gömlekler, iş elbiseleri, montlar, pardesüler, bodyler, trikolar, Jean gömlekler ve bebek ve çocuk ürünlerin kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar.

Kapaklı tırnaklı klikıt 4 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

  • Ortası delikli kapaklı tırnaklı klikıt parça,
  • Dişi klikıt parça,
  • Erkek klikıt parça,
  • Tırnaklı klikıt parçalardır.


Uygulaması;

  • Özel çakma kalıpları ile birlikte;
  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda çakılmaktadır.

Ölçü ;

Farklı ölçülerde yapılan kapaklı klikıtın Ata imalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde üretim yapılmaktadır.


Logo ;

Ortası delikli kapaklı klıkıta istenilen logo yapılabilir. (İletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).


Özellik;

Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Ortası delikli kapaklı klıkıt ürünü uygulanacak kumaş türüne bağlı olarak, uzun kapaklı klikıt ve kısa kapaklı klikıt olarak seçimi yapılabilir. Tarafımıza göndereceğiniz mock-uplar üzerinde denemeler yaparak ortası delikli kapaklı klikıtın tırnak boyuna karar verebiliriz. Data sheet raporu hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda bilgi verebiliriz. Ortası delikli kapaklı klikıtın renk çeşitliliği olarak kaplama kartelasından istenilen renkler üretilmektedir.

Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.

NOT: Ortası delikli kapaklı klikıt takım olarak antik sarı ve free nikel stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler
7,5 MM
8 MM
8,5 MM
9 MM
10 MM
11,5 MM
12,5 MM
16 MM
18 MM
22,0 MM
0,00 TL