Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıSabit Kot DüğmeleriAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Sabit Kot Düğmeleri

Sabit Kot Düğmeleri
Sabit Kot Düğmeleri
Sabit Kot Düğmeleri
Sabit Kot Düğmeleri
Sabit Kot Düğmeleri
Sabit Kot Düğmeleri
Sabit Kot Düğmeleri

Sabit kot düğmesi pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. Montlarda, Jean gömlekler ve pantolonlarda kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar.

Sabit kot düğmesi 2 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

  • Sabit kot düğmesi,
  • Çivi,

Uygulaması;

Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda

çakılmaktadır.

Ölçü;

Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan sabit kot düğmesi, Ata İmalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.

Logo;

Sabit kot düğmesine istenilen logo ve şekil yapılmaktadır.(Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).

Özellik;

Ata İmalata göndereceğiniz mock-uplar üzerine sabit kot düğmesi denemeleri yaparak ürünün kullanım konusunda net bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Data sheet hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda rapor verebiliriz. Sabit kot düğmesi renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir.

Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.

Not: Sabit kot düğmesi takım free nikel olarak stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler
14 MM
15 MM
16 MM
17 MM
18 MM
19 MM
20 MM
0,00 TL