Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıSüs KlikıtAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Süs Klikıt

Süs Klikıt
Süs Klikıt
Süs Klikıt
Süs Klikıt
Süs Klikıt

Kapaklı klikıt, delikli kapaklı klikıt, tırnaklı klikıt ve sedefli klikıt süs klıkıt grubuna girmektedir. Pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. Süs klikıt açma ve kapama olmadığından dolayı elbise de görsel amaçlı kullanılır. Süs klikıt gömlekler, iş elbiseleri, montlar, pardesüler, bodyler, trikolar, Jean gömlekler ve bebek ve çocuk ürünlerinde süs amaçlı kullanılır.

Kapaklı tırnaklı klikıt 2 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

  • Süs klikıt parça,
  • Dişi klikıt parça,

Uygulaması;

Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda

çakılmaktadır.


Ölçü ;

Farklı ölçülerde yapılan süs klikıtın Ata imalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde üretim yapılmaktadır.

Logo ;

Süs klıkıta istenilen logo yapılabilir. (İletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).

Özellik;

Süs klikıt ürünü uygulanacak kumaş türüne bağlı olarak, uzun süs klikıt ve kısa süs klikıt olarak seçimi yapılabilir. Tarafımıza göndereceğiniz mock-uplar üzerinde denemeler yaparak süs klikıtın tırnak boyuna karar verebiliriz. Data sheet raporu hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda bilgi verebiliriz. Süs klikıtın renk çeşitliliği olarak kaplama kartelasından istenilen renkler üretilmektedir.
Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.

NOT: Süs klikıt logosuz ve takım olarak free nikel, antik sarı ve kalay oksit stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler
7,5 MM
8,5 MM
9,5 MM
11,5 MM
0,00 TL
Etiketler: Süs Klikıt , Klikıt