Ata İmalat Tekstil AksesuarlarıSüzgeçli KlikıtAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

Süzgeçli Klikıt

Süzgeçli Klikıt
Süzgeçli Klikıt
Süzgeçli Klikıt
Süzgeçli Klikıt
Süzgeçli Klikıt
Süzgeçli Klikıt
Süzgeçli Klikıt

Süzgeçli klıkıt pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. Süzgeçli klikıt yatakların yanlarında, montlarda, ayakkabı, gömlekler, pardesüler, bodyler, trikolar, Jean gömlekler ve bebek ve çocuk ürünlerin kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar. Süzgeç kısmı paslanmaz malzemeden üretilmiştir.

Kapaklı tırnaklı klikıt  4 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

  • Süzgeçli klikıt parça,
  • Dişi klikıt parça,
  • Erkek klikıt parça,
  • Tırnaklı klikıt

parçalardır.


Uygulaması;

Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda

çakılmaktadır.


Ölçü ;

Farklı ölçülerde yapılan taşlı klikıtın Ata imalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde üretim yapılmaktadır.


Logo ;

Süzgeçli klıkıta istenilen logo yapılamamaktadır.


Özellik;

Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Süzgeçli klıkıt ürünü uygulanacak kumaş türüne bağlı olarak, uzun taşlı klikıt ve kısa taşlı klikıt olarak seçimi yapılabilir. Tarafımıza göndereceğiniz mock-uplar üzerinde denemeler yaparak süzgeçli klikıtın tırnak boyuna karar verebiliriz. Data sheet raporu hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda bilgi verebiliriz. Süzgeçli klikıtın renk çeşitliliği olarak çanak kısmı kaplama kartelasından istenilen renkler üretilmektedir.

Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.

Ölçüler
8,5 MM
10 MM
11,5 MM
0,00 TL