Ata İmalat Tekstil Aksesuarları54 Ortası Delik Kapaklı ÇıtçıtAta İmalat Tekstil Aksesuarları
ATA İMALAT
Your Cart

54 Ortası Delik Kapaklı Çıtçıt

54 Ortası Delik Kapaklı Çıtçıt
54 Ortası Delik Kapaklı Çıtçıt
54 Ortası Delik Kapaklı Çıtçıt
54 Ortası Delik Kapaklı Çıtçıt
54 Ortası Delik Kapaklı Çıtçıt
54 ortası delik kapaklı çıtçıt pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. 54 ortası delik kapak gömlekler, bodyler, Jean gömlekler ve bebek ve çocuk ürünlerin kumaşların iki kenarını üst üste getirerek kapanmasını ve açılmasını sağlayan malzeme olarak görev yapar.


54 ortası delik kapaklı çıtçıt 4 parçadan oluşmaktadır.

Bunlar;

  • 54 ortası delik kafa,
  • 54 dişi,
  • 54 erkek,
  • 54 bacak,parçalarıdır.

Uygulaması;

Özel çakma kalıpları ile birlikte;

  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda

çakılmaktadır.


Ölçü;

Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan 54 ortası delik kapak, Ata İmalat tarafından referans tablosunda belirtildiği ölçülerde imalâtı yapılabilmektedir.

Logo;

54 ortası delik kapağa istenilen logo ve şekil yapılmaktadır.(Logo basımı konusunda iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak Ata imalat yetkileri ile görüşebilirsiniz).

Özellik;

Ata İmalata göndereceğiniz mock-uplar üzerine 54 ortası delik kapak denemeleri yaparak ürünün kullanım konusunda net bilgi verebiliriz. Çakım yapılacak yerde kat farkı olmaması önemlidir. Data sheet hazırlayarak da size nasıl çakılacağı konusunda rapor verebiliriz. 54 ortası delik kapak renk varyasyonu kaplama kartelasından seçilerek istenilen renklerde üretilebilmektedir.

Sipariş ve bilgi temini için iletişim sayfası üzerinden müşteri temsilcilerimizle temasa geçebilir, sipariş öncesi numune talep edebilirsiniz.


Not: 54 ortası delik kapak takım olarak free nikel olarak stoklu bir şekilde İstanbul’daki Merter mağazamızdan istenilen adette temini sağlanabilir.

Ölçüler
12,5 MM
15 MM
17 MM
20 MM
0,00 TL